बैतडीमा ‘उदयदेव प्रिमियर लिग’ टी–२० क्रिकेट प्रतियोगिता आयोजना हुने

बैतडी:

बैतडीमा खुल्ला पुरुष पाटन नगरस्तरीय उदयदेव प्रिमियर लिग’ टी–२० क्रिकेट प्रतियोगिता आयोजना हुने भएको छ । जिल्लाको पाटन नगरपालिका ६ मा उदयदेव प्रिमियर लिग’ टी–२० क्रिकेट प्रतियोगिता आयोजना हुने भएको हो ।

चैत्र २७ गतेदेखि बैशाख १२ गतेभित्र आयोजना गरिने निर्णय गरिएको आयोजक पाटन भ्याली क्रिकेट क्लबका अध्यक्ष बिकास बिष्टले बताए ।

suv

पाटन क्षेत्रको प्रशिद्ध धार्मीक तथा पर्यटीयक स्थलको रुपमा रहेको उदयदेव मन्दिरमा पर्यटन प्रवद्र्धनको विकास गर्ने उदेश्यसँगै यस प्रतियोगिताको नाम पनि ‘उदयदेव प्रिमियर लिग’ राखिएको क्लबका सचिव सन्तोष जोशीले जानकारी दिए ।

खेलकुदको विकाससँगै यहाँका पर्यटकीय स्थलको प्रवद्र्धन गर्ने उदेश्य राखिएको सचिव जोशीको भनाई छ ।

प्रतियोगितामा पाटन नगरपालिका भित्रकै टिमले सहभागिता जनाउने पाउने क्लबले जनाएको छ । नगरपालिका भित्रका सार्बजनिक संस्था, समिति, क्लबले जुनसुकै उमेर समुहका खेलाडी सामेल गरी प्रतियोगितामा सहभागिता जनाउने पाउने आयोजकले जनाएको छ । बैठकबाट पुरस्कार राशी घोषणा गरिने क्लबका अध्यक्ष बिष्टले जानकारी बताए ।

DS ADD
kantipur
Leave A Reply

Your email address will not be published.