सुदूरपश्चिमको मुख्यमन्त्री बन्दै कैलाश चौधरी

धनगढीः सुदूरपश्चिम प्रदेशको आगामी नेतृत्व नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले गर्ने भएको छ।

प्रदेश सरकारको आगामी नेतृत्व आफ्नो पार्टीले गर्ने सहमति भएको अध्यक्ष रञ्जिता श्रेष्ठले बताएकी हुन्। आफ्नै दलको नेताले प्रदेश सरकारको नेतृत्व लिने गरी केन्द्रमा सहमति भएको उनले बताएकी हुन्। नयाँ सरकारको नेतृत्व मुख्यमन्त्रीका रूपमा कैलाश चौधरीले गर्ने भएका हुन्। त्यसबाहेक नागरिक उन्मुक्तिले थप एक मन्त्री र एक राज्यमन्त्री पाउने सहमति भएको दाबी छ।

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’, नेकपा (एमाले)का अध्यक्ष केपी शर्मा ओली, नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का अध्यक्ष माधवकुमार नेपाल र जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)का अध्यक्ष उपेन्द्र यादवसहित बसेको बैठकमा सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारको नेतृत्व नागरिक उन्मुक्तिलाई दिने सहमति भएको दाबी छ।

मुख्यमन्त्री बन्न लागेका कैलाश चौधरीले नागरिक उन्मुक्ति पार्टीले आगामी नेतृत्व लिने गरी सहमति भइसकेको बताए। ‘हाम्रो पार्टीले सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारको नेतृत्व लिने सहमति भइसकेको छ। एक दुई दिनभित्रै नयाँ सरकार बन्छ।’ नागरिक उन्मुक्तिले मुख्यमन्त्रीमा चौधरीका नाममा निर्णय समेत गरिसकेको छ। नयाँ वर्षमा सुदूरपश्चिम प्रदेशमा नागरिक उन्मुक्तिको नेतृत्वमा नयाँ सरकार बन्ने भएको हो।

DS ADD
kantipur
Leave A Reply

Your email address will not be published.